Aksa KOLEJİ
Arnavutköy AKSA

Arnavutköy Aksa Koleji: Dünya standartlarında eğitimle geleceğin liderlerini, evrensel değerlerle donatılmış, akademik olarak güçlü ve sosyal olarak duyarlı bireyler olarak yetiştiriyoruz.

ADRES:
Mehmet Akif Ersoy Mah. Cangül Sokak No:5 (Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı) Arnavutköy / İSTANBUL
Arnavutköy Aksa Koleji: Yeni nesil eğitimle geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz.

2016 yılında kurulan Arnavutköy Aksa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunarak geleceğin ihtiyaç duyacağı bireyleri yetiştirme misyonuyla hareket etmektedir. Atatürk ilkeleri doğrultusunda, evrensel değerlerle donatılmış, akademik olarak tam donanımlı ve geleceğe güçlü adımlar atan bireyler yetiştirmek en önemli hedefimizdir. Aksalı eğitimciler, bireye özel uyguladıkları eğitim kalitesiyle öğrencilerde hem akademik başarıyı hem de eğitimde farkındalığı sağlamaktadır.

Okulumuz, sosyal, fiziksel ve teknolojik donanımlarıyla araştırmacı ve sorgulayıcı zihinleri destekleyerek, duvarsız eğitim ortamında sosyal, akademik ve bilimsel düşünebilen, kendine güvenen, lider ruhlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu misyonla, Robotik Kodlama, Manevi Değerler Eğitimi, Yabancı Dil Eğitimi, Havuz Eğitimi, Bilişim Atölyesi, Fen Bilimleri Atölyesi, Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi, Görsel Sanat Atölyeleri, Spor Faaliyetleri, Müzik Atölyeleri ve Rehberlik Hizmetleri gibi çeşitli programlar sunmaktayız.

Görsel sanatlar alanında Ebru Sanatı, Halı Dokuma, Kara Kalem, Resim, Takı Tasarımı, Origami ve Ahşap Boyama; spor faaliyetlerinde Basketbol, Futbol, Voleybol, Okçuluk, Jimnastik, Badminton, Tenis ve Golf; müzik atölyelerinde ise Bağlama, Gitar, Piyano ve Orff Ritim eğitimleri ile öğrencilerimizin her alanda gelişimini destekliyoruz. Arnavutköy Aksa Koleji olarak, geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri yetiştirmekten gurur duyuyoruz.

Cevap Yaz
1
Size yardım edebilir miyim?
Merhaba 👋
Ben Emin Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?