Kurucumuz

Aksa Okulları olarak 9. yılımızı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu özel sayımızda, okulumuzda yapılan çalışmalar, etkinlikler, hedeflerimiz ve sizlerin faydalanması için nitelikli makaleler bulacaksınız.

Kurucumuzdan Mesaj

En iyi olmanın ve hedeflerimize ulaşmanın Gururu ile 20. Yıla Adım Atıyoruz!

Kalbi Türkiye de Gözü Dünya da başarılı, çalışkan ve ahlaklı bir nesil yetiştirebilmek hedefiyle 2005 yılında çıktığımız eğitim yolculuğuna 2016 yılında kolejleşerek devam ettik.
2016 yılında faaliyete başlayan 2 kolejimiz de açıldığı günden itibaren bölgelerinde nitelikli eğitimin adresi olurken mezun ettiğimiz öğrencilerde her alanda adeta bir yıldız gibi parladı.
Anaokulu olarak 20 yıl, Kolej olarak 10 yıldır yapılamayanı yapmanın , başarılamayanı başarmanın , en iyi eğitimi sunarak en başarılı öğrencileri yetiştirmenin haklı gururunu yaşadık.

Öğrencilerimize büyük bir Sevgi ve Saygı ile Yaklaşıyoruz

Çocuklarımızın yaşadıkları an olan bu günlerine sevgi dili ile yaklaşırken onların geleceklerine de hürmet ve saygı ile yaklaşıyoruz. Zira bugün çocuk olarak gördüğümüz her bireyin ilerde Vali, hakim, bakan , sanatçı, bilim insanı, bürokrat gibi çok önemli görevlerde, önemli bir şahsiyet olarak karşımıza çıkacağını ve bizleri gururlandıracaklarını biliyoruz. İşte bu bilinçle onları titizlikle yetiştiriyoruz.

Yarınlar için güçlü adımlar
Yarınlar için güçlü adımlar sloganıyla çıktığımız bu yolda geleceğe güvenle bakan başarılı bireyler yetiştirmiş olmanın sevinciyle gece gündüz çalışmaya ve başarmaya devam ediyoruz.

Geleceği inşa ediyor olmanın bilinciyle yol alıyoruz

Bizler, çıktığımız bu yolun sadece bir özel okul yolculuğu olmadığının, yaptığımız işin üzerimizde sorumluluğu ağır olan bir vazife ve ülkemizin geleceğine yön verecek etkili bir faaliyet olduğunun bilincindeyiz. Her dokunuşumuzun bir çocuğun kurtuluşuna, belki de o çocuk sayesinde gelecekte ülkemizin yükselişine ve milletimizin kurtuluşuna vesile olacağının farkındayız.

Gelecek Nesilleri Yetiştirmek için adanmış bir kadro ile çalışıyoruz.

Bir çocuk için en büyük mucize küçükken iyi bir öğretmene denk gelmesidir. Özenle seçilmiş, fedakarca çalışan, alanında en iyilerin toplandığı büyük bir ekibe sahip olmanın avantajıyla geleceğe yön vermeye devam ediyoruz.

Bizlere destek veren tüm dostlarımıza, eğitim için fedakarca çalışan tüm eğitim gönüllülerine sevgi ve selamlarımızla …

Cevap Yaz
1
Size yardım edebilir miyim?
Merhaba 👋
Ben Emin Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?